Inicjatywy Janssen - Życie z łuszczycą

Inicjatywy Janssen - Życie z łuszczycą

Wideo

ŚCIEŻKA PACJENTA Z ŁUSZCZYCOWYM ZAPALENIEM STAWÓW (ŁZS)
METODY LECZENIA ŁUSZCZYCY: LECZENIE MIEJSCOWE - JANSSEN POLSKA

Pierwszym etapem leczenia w początkowym okresie łuszczycy jest leczenie miejscowe. Ta forma terapii może łagodzić swędzenie i podrażnienia, zmniejszać stan zapalny oraz spowolnić wzrost komórek, które powodują nadmierne łuszczenie się skóry.

ŻYCIE Z ŁUSZCZYCĄ: HISTORIA EWY - JANSSEN POLSKA

Przedstawiamy animowaną historię przedstawiającą życie pacjentki chorej na łuszczycę i poprawę, jaka może zostać osiągnięta w wyniku stosowania właściwej terapii. Więcej informacji na temat leczenia łuszczycy znajdziesz na stronie http://luszczyca24.pl/

ŻYCIE Z ŁUSZCZYCĄ: HISTORIA JANA - JANSSEN POLSKA

Przedstawiamy animowaną historię przedstawiającą życie pacjenta chorego na łuszczycę i poprawę, jaka może zostać osiągnięta w wyniku stosowania właściwej terapii. Więcej informacji na temat leczenia łuszczycy znajdziesz na stronie http://luszczyca24.pl/

METODY LECZENIA ŁUSZCZYCY: TERAPIA ŚWIATŁEM UVB / PUVA - JANSSEN POLSKA

Promienie UVB występują w naturalnym świetle i mogą pomóc pacjentom z łuszczycą przez zmniejszenie nadmiernego wzrostu komórek. Promienie UVB przenikają przez skórę i niszczą nadmiernie rozrastające się jej komórki oraz aktywowane limfocyty T związane z łuszczycą, powodując w ten sposób zmniejszenie wzrostu komórek oraz stanów zapalnych skóry.

METODY LECZENIA ŁUSZCZYCY: LEKI BIOLOGICZNE - JANSSEN POLSKA

Leczenie biologiczne to najnowsza klasa leków, która wykazuje się wysoką skutecznością

w terapii łuszczycy. Leki biologiczne działają poprzez blokowanie konkretnych reakcji immunologicznych organizmu zapobiegając w ten sposób powstawaniu stanu zapalnego, ograniczając zaczerwienienie skóry oraz zbyt szybkie namnażanie się komórek naskórka.

ŻYCIE Z ŁUSZCZYCĄ - HISTORIA BOJANA Z RUMUNII CZĘŚĆ 1

Historia Bojana z Rumunii - część 1

ŻYCIE Z ŁUSZCZYCĄ - HISTORIA BOJANA Z RUMUNII CZĘŚĆ 2

Historia Bojana z Rumunii - część 2