Choroby nowotworowe

Choroby nowotworowe
Choroby nowotworowe

Onkologia to nauka o nowotworach, zajmująca się ich badaniem, diagnozowaniem i leczeniem. Onkolodzy skupiają się na diagnozowaniu i leczeniu chorób nowotworowych, a także przyczyniają się do badań nad tymi chorobami. Zazwyczaj wyróżnia się trzy grupy onkologów: onkolodzy medyczni, onkolodzy chirurgiczni i radioonkolodzy.

Onkologia jest jednym z obszarów działalności firmy Janssen. Naszym celem jest sprawienie, aby choroby nowotworowe były nie tylko możliwe do opanowania, ale również uleczalne, poprzez opracowanie przełomowych i precyzyjnych rozwiązań w zakresie leczenia, które poprawią jakość życia i pozwolą osobom dotkniętym chorobami nowotworowymi cieszyć się większą ilością znaczących chwil w życiu.

Janssen i choroby nowotworowe

W firmie Janssen zajmujemy się podtypami nowotworów, które znamy najlepiej, aby nasza dogłębna wiedza i doświadczenie mogły mieć jak największy wpływ na możliwość opracowania skutecznych leków i zmianę życia osób z chorobami nowotworowymi na lepsze.

Naszą najlepszą szansą na osiągnięcie tego konkretnego, długoterminowego celu jest korzystanie z przełomowych osiągnięć technologicznych i pomocy starannie dobranych partnerów na całym świecie.

Dzięki naszym odkryciom, pracom rozwojowym i współpracy kontynuujemy rozwój kompleksowego, zróżnicowanego portfolio i linii produkcyjnej małych cząsteczek, leków biologicznych i terapii komórkowych dla pacjentów z nowotworami hematologicznymi, rakiem gruczołu krokowego, rakiem płuca i rakiem pęcherza moczowego.

Od 2011 roku uzyskaliśmy dziewięć rejestracji leków onkologicznych i dziesięć oznaczeń terapii przełomowej, a obecnie prowadzimy prace nad sześcioma nowatorskimi przeciwciałami bispecyficznymi. Te przełomowe odkrycia podkreślają nasze zaangażowanie w rozwój badań naukowych, dzięki czemu możemy dostarczać skuteczne rozwiązania dla naszych pacjentów.