Witamy w środowisku opieki zdrowotnej

Witamy w środowisku opieki zdrowotnej

Nasze obszary terapeutyczne

Nowotwory krwi

Choroby nowotworowe

Gastroenterologia

Choroby zakaźne i szczepionki

Zdrowie psychiczne

Stwardnienie rozsiane

Łuszczyca

Tętnicze nadciśnienie płucne

W firmie Janssen zobowiązujemy się do zachowania najwyższego poziomu uczciwości i postępowania zgodnego z przepisami. Naszym celem w ramach inicjatywy JanssenWithMe jest dzielenie się uczciwymi i zrównoważonymi informacjami na temat chorób, w których obszarze możemy dokonać największej zmiany. Informacje podane na stronie JanssenWithMe nie promują produktów ani nie stanowią porad medycznych.

Zdrowie psychiczne

Zdrowie psychiczne jest istotną częścią ogólnego zdrowia i dobrostanu. Dobry stan zdrowia psychicznego oznacza, że jesteś w stanie rozpoznać własne możliwości, dostosować się do normalnych stresów życiowych, pracować produktywnie i przyczyniać się do rozwoju swojej społeczności. Szereg czynników społecznych, psychologicznych i biologicznych określa stopień emocjonalnego dobrostanu, którego możesz doświadczać w danym czasie.Duże zaburzenie depresyjne (MDD)

Istnieją różne rodzaje depresji – duże zaburzenie depresyjne, czyli MDD, jest jednym z nich. W samej Europie 40 milionów ludzi cierpi na duże zaburzenie depresyjne (MDD) – poważny stan medyczny charakteryzujący się epizodami depresji, takimi jak obniżenie nastroju lub poczucie beznadziejności i/lub utrata zainteresowania lub odczuwania przyjemności niemal we wszystkich czynnościach. W wyniku tego MDD nie tylko rzutuje na zdrowie osoby z tym zaburzeniem, ale może mieć wpływ na każdy aspekt jej życia, od relacji z rodziną i przyjaciółmi po wydajność w pracy.

Schizofrenia

Schizofrenia jest ciężkim, przewlekłym, złożonym zaburzeniem funkcjonowania mózgu,5 które wpływa na to, jak ktoś myśli, czuje i się zachowuje.6 U osób chorych na schizofrenię występują epizody psychozy,7 ale nie mają one wielu osobowości, jak to bywa często błędnie przedstawiane.8

Poznaj obszary chorobowe, którymi się zajmujemy

Rak gruczołu krokowego
Nieswoiste zapalenie jelit
Chłoniak z komórek płaszcza (MCL)
Szpiczak mnogi

Więcej informacji na temat SM

Więcej informacji na temat SM

Nasze inicjatywy

Życie z depresją
Życie z TNP – Projekt PHuman

Dla każdego, kto żyje z rzadką, przewlekłą chorobą, dostęp do praktycznego wsparcia i zasobów może być niezwykle cenny.

Życie z rakiem prostaty

Opracowane dla ścieżki pacjenta

Pacjenci zawsze pozostają w centrum wszystkich naszych działań. Ponieważ pacjenci są coraz bardziej zaangażowani w określanie swoich opcji opieki zdrowotnej, nieustannie dążymy do angażowania pacjentów i współpracujemy z nimi oraz ich opiekunami, aby dowiedzieć się więcej na temat ich doświadczeń. Te cenne spostrzeżenia pomagają nam opracowywać właściwe leki, udoskonalać badania kliniczne i tworzyć materiały edukacyjne, które są dostępne i łatwe do zrozumienia.

W firmie Janssen wierzymy, że pacjenci i ich opiekunowie posiadają kluczowe informacje na temat tego, jak można poprawić procesy i systemy opieki zdrowotnej. Współpracujemy bezpośrednio z pacjentami i ich opiekunami podczas opracowywania leków, udoskonalania badań klinicznych, tworzenia materiałów edukacyjnych i programów wsparcia. Chcemy działać na rzecz innowacji inspirowanych przez pacjentów, między innymi poprzez:

icon
Badania kliniczne

Wysłuchiwanie perspektywy pacjentów oraz wdrażanie jej do procedur badań klinicznych.

icon
Wczesne opracowywanie leków

Umieszczanie wyników dotyczących opinii pacjentów w drukach informacyjnych leków.


icon
Podawanie leków

Modyfikowanie konstrukcji produktów do podawania leków w oparciu o informacje uzyskane od pacjentów.